Uudised

Elamusi täis spordipäev Spot of Tallinnas 19. september

17. septembril toimus elamusspordikeskuses Spot of Tallinn kogupere spordipäev, kus erinevaid põnevaid spordialasid proovisid armastatud lauljad ja sportlased. Lisaks esitleti 2020 aasta olümpiamängude kahte uut ala – karated ja rulasõitu. 

Loe lisaks »

Tule Elamusspordipäevale ja võid võita auhindu 09. september

2016. aasta spordinädala lõpetame Elamusspordipäevaga Spot of Tallinnas. Tule uudista kogu perega ja võida põnevaid auhindu!

Loe lisaks »

Suur Elamusspordipäev – Spot of Tallinnas 02. september 05. september

Spordinädal lõppeb 17. septembril 2016. a Tallinna lähistel Peetri külas elamusspordikeskuses Spot of Tallinn, kus toimub "Liikumine teeb erksaks!" programmi raames ellu kutsutud, kõigile huvilistel TASUTA, Elamusspordipäev.

Loe lisaks »

Narvas toimub kolmepäevane olümpiapidu 25. mai

Täna avati Narvas pidulikult Narva Pähklimäe Gümnaasiumi kooliolümpiamängud. Kogu koolipere ja lapsevanemaid kaasava kolmepäevase spordisündmuse avatseremoonia algas paraadiga, kus iga osalev klass esindas ühte riiki Euroopas. Staadionile toodi olümpiatuli ja kooliolümpiamängude traditsiooni kohaselt anti ka sportlasvanne.

Loe lisaks »

Heiki Nabi ja Tõnu Tõniste avasid Waldorfkoolide kooliolümpiamängud 13. mai

Täna algasid Tallinna Vaba Waldorfkoolis kaks päeva kestvad Waldorfkoolide kooliolümpiamängud, kus õpilased Eesti erinevatest paikadest võtavad mõõtu antiikolümpiamängudel kavas olnud spordialadel - kilbijooks, pentathlon ja kaarikusõit.

Loe lisaks »

„25 KEVADIST HETKE“ ehk Paikusel tähistati valla sünnipäeva liikumisüritusega 06. mai

Täna toimus Paikusel omanäoline liikumisaktsioon, kus valla 25. sünnipäeva tähistamiseks korraldati tervislikke eluviise edendav üritus „25 kevadist hetke“, mille raames läbisid Paikuse valla nooremad ja vanemad elanikud üheskoos 25 kilomeetri pikkuse terviseraja. „Liikumine teeb erksaks!“ programmi kuuluval üritusel olid külalistena kohal ja innustasid noori liikuma Eesti Olümpiakomitee asepresident ja purjetamise kahekordse olümpiamedali võitja Tõnu Tõniste, olümpiavõitja Jaan Talts ning Eesti jalgpallikoondise endine kapten Raio Piiroja.

Loe lisaks »

Paide rahvas nautis liikumist tunnustatud treenerite juhendamisel 13. märts

Paides toimus „Liikumine teeb erksaks!“ programmi raames kogu pere liikumispäev, kus jagus põnevaid ja liikuvaid tegevusi kõigile. Sündmusel osales enam kui 200 Järvamaa noort ja vanemat aktiivset liikumishuvilist.

Loe lisaks »

Uisuväljakul võtsid mõõtu koolinoored ja sportlased 11. märts

Tartu Lõunakeskuse uisuväljakul toimunud seikluslikul teatevõistlusel võtsid omavahel mõõtu Tartu koolinoored, sportlased ning Raadio Elmari töötajad. Lõbusa ürituse eesmärgiks oli näidata noortele, et sportimine on lõbus ning innustada neid ka edaspidi aktiivsemad olema.

Loe lisaks »

Liikumispäev "Liikumine teeb erksaks!" Paides 12. märtsil 09. märts

Sellel laupäeval 12. märtsil toimub Paide E-Piim spordihallis kogupere liikumispäev, kus põnevaid ja liikuvaid tegevusi jagub kõigile. Tunnustatud treenerite juhendamisel toimuvad rühmatreeningute tutvustused, pakutakse jõusalli treeningute alaseid konsultatsioone, on võimalik mõõta veresuhkrut ja konsulteerida füsioterapeudiga. Lastele toimuvad mängulised teatevõistlused jpm.

Loe lisaks »

Liikumine teeb erksaks! projektitoetuste saajate nimekiri 07. märts

Liikumine teeb erksaks! projektitoetused on jaotatud. Toetusi määrati kogusummas 25 250 eurot

Loe lisaks »

Vastlapäeva järelkaja - liikumine tegi erksaks! 10. veebruar

Eilset vastlapäeva tähistati sportlikult ja liikuvalt mitmetes paikades üle Eesti. Ürituse suurtoetaja Coca-Cola panustas traditsioonilise heategevusliku jõulukampaania raames kogutud 10 000 eurot sellel korral liikumisharrastusse ja liikuva eluviisi edendamisse. Läbi programmi „Liikumine teeb erksaks!“ toetati vastlapäeva üritusi Tallinnas, Narvas, Haapsalus, Põlvas ja Värskas.

Loe lisaks »

Vastlapäeval teeb liikumine erksaks! 02. veebruar

09. veebrualril tähistatake Eestis vastlapäeva. Eesti Olümpiakomitee koostöös Coca-Colaga aitavad vastlapäeva päeva aktiivselt sisustada kuues Eesti linnas. Erilised vastlaüritused toimuvad Tallinnas, Tartus, Paides, Narvas, Haapsalus ja Põlvas

Sündmustel on kavas hulga erilisi tegevusi ja jõuproove ja vastlatraditsioonide tutvustusi.

NB! Sõltuvalt ilmaoludest võib sündmuste programm ja toimumiskoht muutuda. Teavitame sellest jooksvalt.

Loe lisaks »

Koolidel on liikumisürituste läbiviimiseks võimalik taotleda rahalist toetust 19. jaanuar

Eesti Olümpiakomitee ja Coca-Cola koostöös saab alguse uus liikumisprogramm „Liikumine teeb erksaks!“. Programmi eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust liikumise olulisusest ja pakkuda reaalset võimalust saada osa vahvatest peredele ning kogukondadele suunatud liikumissündmustest üle Eesti. Programmi raames eraldatakse perespordipäevadele 20 250 eurot ning täiesti uue liikumisharrastuse sündmuse ellukutsumiseks 5000 eurot.

Loe lisaks »

Eesti Olümpiakomitee ja Coca-Cola käivitavad liikumisharrastuse programmi "Liikumine teeb erksaks!" 15. jaanuar

Liikumine teeb erksaks on Coca-Cola Fondi ja Eesti Olümpiakomitee koostööprojekt, mille raames suunatakse  51 000 EUR uue üle-Eestilise liikumisprogrammi läbiviimiseks. Projekti eesmärgiks on tõsta inimeste teadlikkust liikumise olulisusest, pakkuda rahalist tuge kogu perele suunatud liikumisürituste läbiviimiseks ning harida liikumisürituse korraldajaid parimate praktikatega üle kogu maailma.

Loe lisaks »

EESTI OLÜMPIAKOMITEE JA COCA-COLA VALMISTUVAD VASTLAPÄEVAKS 07. jaanuar

Coca-Cola traditsioonilise heategevusliku jõulukampaania fookuseks on selle aastal liikumisharrastus ja liikuv eluviis, mille edendamisse panustatakse 10 000 eurot. Koostöös Eesti Olümpiakomiteega toetatakse uue aasta alguses erinevates Eesti paikades korraldatavaid vastlapäeva üritusi, kuhu on oodatud osalema ja aktiivset liikumist nautima kõik Eestimaalased koos peredega, sõpradega, kui ka üksi.

Loe lisaks »