MyFitness ettevõttesse

Spordiklubi MyFitnessi lisateenuste pakett, mida pakkutakse ettevõtte ruumides (ehk siis väljaspool MyFitnessi klubisid)

Kontorivõimlemine ettevõtte ruumides

Kas istuv töö mõjutab ka Sinu töötajate produktiivsust? MyFitness pakub lahenduse – saadame Sinu kontorisse treeneri, kelle juhendamisel täitub tööruum energiaga! Kontorivõimlemine annab töötajatele teadmised erinevate pingeseisundit vähendavate tehnikate iseseisvaks kasutamiseks.

  • Kontorivõimlemine/venitamine töötajate produktiivsuse tõstmiseks ettevõtte kontoris kestusega 15-30 min.

Kehakoostise mõõtmine ettevõtte ruumides

Kehakoostise mõõtmine annab suurepärase ülevaate kehas toimuvast ja on heaks infoallikaks treeningutega alustamisel või progressi jälgimisel. Kehakoostise määramisel kasutatakse täpset bioimpedantsi analüüsi (BIA), mis annab detailse analüüsi keha toitumise seisundi kohta. Seade toetab rasvumise põhjustatud tervisehäiretest tulenevate riskide tuvastamist ja võimaldab alatoitumuse seisundi avastamist.

Testi aeg koos treeneri personaalse tagasisidega on umbes 15 min.

Workshop/töötuba treeningteemadel

Teadmistest pakatavad kasulikud töötoad on parim võimalus tutvustada aktiivse eluviisi põhitõdesid töökollektiivile. Õpitoad sobivad hästi aktiivse eluviisiga alustamiseks, vigastuste ennetamiseks treeningutel või kollektiivi tiimitöö parandamiseks.

  • Töötoa kestvuseks on 90 - 120 min.

Hariv terviseteemaline loeng

MyFitnessi kogenud treenerid toovad tervisega seotud teemad Sinu töötajateni vormis, mis on väärt kuulamist. Saame soovi korral olla abiks teema valikul, kuid oleme valmis koostama loengu ka vastavalt Sinu vajadustele.

  • Loengu pikkuseks on 60 - 90 min.
Küsi lisainfot ja pakkumist:

Rainer Lausing
Korporatiivmüügi haldur | rainer.lausing@myfitness.ee
mob: +372 56 00 4219