Spordinädala uudised

Ott Kiivikas tutvustas ettevõtetele Spordinädalat 03. september

„Kõige parem nakkav eeskuju on töötajale tööandja ise,“ rääkis Spordinädala patroon, kulturist ja ettevõtja Ott Kiivikas 31. augustil Eesti Mootorispordi Muuseumis Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja pidulikul avamisel. 
„Pole saladus, et iga päevaga ehitame oma ühiskonda mugavamaks ning töötame selle nimel et saaksime eluolu korraldada vähemate liigutustega. Selle varjus unustame ära aga ühe inimeseks olemise tunnuse ära - liikumise. Inimene on sündinud siia ilma liikuma. Täna oleme suutelised eksisteerima ühes toas ilma et me suuri liigutusi teeks. Nüüd on käes aeg liikuda!"Kiivikase sõnul on tal hea meel, et tööandjad mõtlevad juba oma alluvate tervise peale ning paljud ettevõtted on oma ärihoonetesse rajanud jõusaale ning tervisenurki, kus saab aja maha võtta ning veidi end liigutada.

„Suurim asi, mida üks tööandja saab tööandjale anda, on tema mõttemaailma muutsime.  Kui me ei suuda panna inimest teistmoodi mõtlema, on väga keeruline loota, et ta teeks homme oma elustiili silmas pidades teistsuguseid otsuseid. Näidake ise ette, küll tulevad töötajad ning lapsedki kaasa, sest päeva lõpus on ühiselt liikumine vaid rõõm!“ 

Spordinädala tegevusteks sobivad kõik sportlikud ja aktiivsed tegevused või sündmused, mis kaasavad võimalikult suurt osa asutuses töötavatest inimestest. Kindlasti soovitame kaaluda ka võimalust kaasta tegevustesse ka töötajate perekonna liikmeid ja lähikondlasi.

Kuidas sündmust registreerida?

  1. Logi sisse või registreeru Spordinädala kasutajaks   http://syndmused.spordinadal.ee/users/sign_up
  2. Aktiveeri oma kasutajakonto e-posti aadressile saadetud lingi abil.
  3. Sisesta sündmus http://spordinadal.ee/urituse-korraldajale

Fotod: Erlend Štaub