Spordinädala uudised

SportID keskendub Euroopa Spordinädalal kontorispordile 01. september

Kümnendal septembril algav Euroopa Spordinädala raames toimuv "Kondimootoriga tööle!" projekt innustab töötajaid nelja nädala jooksul jalgsi, rattal või rulluisutades tööle minema ning premeerib parimat ettevõtet kontorivõimlemistreeneriga.


 "Poole oma ärkvel oldud täiskasvanuelust veedame tööl ning spordiharjumust pole rohkem kui pooltel eestlastest. Seega on kontor täpselt see koht, kust peaks liikumisharjumuse juurutamisega alustama," selgitab projekti "Kondimootoriga tööle!" juht Ermo Tikk. Kolmandat korda toimuvas projektis on siiani osalenud mitu tuhat Eesti ettevõtete töötajat. "Puhas sääst kütuse pealt oli juba 140 eurot," meenutab Scania töötaja Viljar Varik 2014. aasta kondimootoriprojekti, mil ettevõttega võitjaks tuldi. Sel aastal alustatakse kampaaniaga ka Lätis ja Leedus. 

"Kondimootoriga tööle!" projekt saab alguse 5. septembril ning kestab neli töönädalat. Arvestust peetakse tööpäevadel kondimootoriga tööle ja töölt koju mindud kordade üle. Võistluses saavad mõõtu võtta viieliikmelised sõpruskonnad ning kondimootori kasutuskorrad tuleb üles märkida SportID keskkonna treeningpäevikusse.Kirja saab end panna igaüks ning ühes tiimis ei pea olema vaid ühe ettevõtte töötajad. Aktiivsete tiimide seast loositakse välja võitja, kellele kingitakse 5 paari jooksutosse Asicsilt. Kõige aktiivsem ettevõte saab preemiaks aga kontorivõimlemistreeneri tervelt üheks kuuks. Jooksvalt jagatakse silmapaistvatele osalejatele välja SportID spordikrediiti ning üllatusauhindu.  

"Kondimootoriga tööle!" projekti korraldav SportID on veebikeskkond, mis toob kõik tervise- ja sporditeenused ühte kohta kokku ning loob mitmekesised ja soodsad võimalused töötajatele makstava sporditoetuse haldamiseks. Neli aastat tegutsenud SportID-ga on liitunud 22 000 kasutajat, üle 200 Eesti ettevõtte ja üle 300 terviseteenuse pakkuja.

Ürituse Facebooki lehekülg: https://www.facebook.com/events/508478092684265/

Üritusele tiimi registreerimine: https://sportid.com/

Lisainfo: 

Ermo Tikk

"Kondimootoriga tööle!" projekti juht

+372 5343 2165

ermo@sportid.com